Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sklep

Kategorie

Sortuj

Cena

Dostępność

Nic nie znaleziono...

Źródłem przyjemności w shishy jest mieszanka do nabicia cybucha, która odpowiada za smak i dym podczas sesji palenia. Jako wkład do shishy najczęściej służy tytoń. Natomiast obecny rynek obfituje w wiele godnych uwagi alternatyw. Wśród nich można wyróżnić herbale, żelki, kamyczki oraz dodatki do melasy takie jak krople, wzmacniające smak.

Zamienniki tytoniu z reguły nie zawierają nikotyny, dlatego są mniej szkodliwą dla zdrowia opcją palenia. Wbrew pozorom brak nikotyny praktycznie nie wpływa na właściwości palenia. Z herbalami, żelami i kamyczkami nie poczujemy rozluźnienia i relaksu, które możemy doświadczyć w shishy z tytoniem. Natomiast zapewniają one mocno intensywny smak, gęsty dym i długą sesję.

Szczegółowo na tle wszystkich alternatyw wyróżniają się herbale – aromatyczne mieszanki na bazie liści herbaty, które konsystencją i właściwościami palenia nie odbiegają od tytoniu. Liście herbaciane oddają bardziej naturalny i intensywny smak niż żelki i kamyczki, dlatego herbale są najlepszą propozycją dla osób nietolerujących nikotynę.

W naszym sklepie znajdziecie kilkadziesiąt różnych smaków do shishy, od owocowych i słodkich deserowych, aż po orzeźwiające miętowe i mentolowe. Każdy miłośnik palenia bezproblemowo znajdzie odpowiedni smak dla siebie. Smaki do shishy w naszej ofercie świetnie się sprawdzą do palenia w solo, ale również odnajdą się jako składniki różnych mieszanek i urozmaicą codzienne sesje.

Szukaj
Close this search box.