Sklep

Kategorie

Filtruj wg

Sortuj

Cena

Dostępność

Tytoń do shishy jest najbardziej popularnym rodzajem mieszanki do palenia. Składa się z liści tytoniu z dodatkiem cukru lub miodu, gliceryny i aromatów. Charakteryzuje się wysoką intensywnością smaku oraz gęstością dymu. Dzięki zawartości nikotyny tytoń do shishy pomaga się zrelaksować i wyciągnąć maksimum przyjemności z procesu palenia. Jest to uniwersalny wkład, gdyż pasuje do każdego rodzaju cybucha oraz można go rozpalić z nakładką lub folią.

Na rynku głównie są dostępne gatunki tytoniu Virginia oraz Burley. Różnią się one ilością nikotyny oraz barwą surowca, ze względu na którą dzielimy tytonie na jasne i ciemne. Z reguły jasne odmiany charakteryzują się niższą zawartością nikotyny i słabszą mocą palenia. Z kolei ciemne zawierają więcej nikotyny, co pozwala uzyskać bardziej relaksujący efekt.

W naszej ofercie znajdziecie tytoń do shishy od renomowanego niemieckiego producenta CULTt w opakowaniach 50g. Wysokiej jakości produkt na bazie znakomitej odmiany tytoniu Virginia Gold posiada szeroki asortyment smaków. W połączeniu z doskonałymi właściwościami palenia oraz przystępną ceną tytoń do shishy CULTt jest słusznie uważany za jedną z najlepszych mieszanek na polskim rynku.

Produkty z kategorii e-papierosy i tytoń są do zakupu tylko stacjonarnie.

W przypadku klientów biznesowych zakup online jest możliwy po założeniu konta firmowego – LINK.

Postawa prawna:

“Zgodnie z Art. 7f. zabrania się sprzedaży na odległość:
1) wyrobów tytoniowych
2) papierosów elektronicznych osobom prywatnym.”