Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sklep

Kategorie

Sortuj

Cena

Dostępność

Dzban do shishy jest nieodłącznym elementem każdego urządzenia. Nie tylko pełni funkcję estetyczną, lecz przede wszystkim służy jako pojemnik na wodę, która odpowiada za proces chłodzenia i filtracji dymu. Dzbany najczęściej są wykonywane ze szkła, ale na rynku występują również drewniane, kryształowe i plastikowe odpowiedniki. Do fajek wodnych są mocowane na gwincie albo za pomocą uszczelki, natomiast ten drugi sposób wykazuje się znacznie większą praktycznością: po rozbiciu dzbana bezproblemowo można znaleźć inny pasujący model, podczas gdy kompatybilne bazy na gwincie są trudno dostępne.

Szklane dzbany pod uszczelkę są optymalną i przystępną cenowo opcją. Szkło zapobiega pochłanianiu zapachów, dlatego przy ostrożnym użytkowaniu oraz regularnej pielęgnacji to akcesorium będzie służyć przez długie lata. Takie dzbany zazwyczaj mają uniwersalną średnicę, co czyni je kompatybilnymi z większością fajek wodnych na uszczelce. Podczas zakupu bazy do shishy należy zwrócić uwagę na długość rurki zanurzeniowej i wybierać dzban o optymalnej objętości oraz wysokości.

Funkcjonalność każdej części shishy powinna iść w parze z walorami estetycznymi. Różnorodne kolory, wzory i kształty dzbanów dostępnych w naszej ofercie pomogą wyznaczyć styl całego urządzenia i skomponować niepowtarzalny element wystroju wnętrza.

Szukaj
Close this search box.