Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sklep

Kategorie

Sortuj

Cena

Dostępność

Shisha, czyli fajka wodna to urządzenie do palenia tytoniu, mieszanek tytoniowych i beztytoniowych z filtracją dymu przez wodę w dzbanie. Palenie shishy polega na podgrzewaniu tytoniu czy jego zamienników i wydobyciu z nich smaku i dymu. Jest to mniej szkodliwa alternatywa dla tradycyjnego palenia i świetny pomysł dla osób, którzy szukają nowych doświadczeń i sposobu na relaksujące spędzanie czasu.

Shisha jest zwykle kojarzona z kulturą Bliskiego Wschodu, gdzie rozpoczęła się jej historia. W dzisiejszych czasach rozpowszechnienie tej tradycji na całym świecie wzięły na siebie specjalne bary i restauracje. Mianowicie shishamasterzy najczęściej odpowiadają za stworzenie udanych pierwszych doświadczeń. Taka forma spędzania czasu szybko zdobyła uznanie, a efektem tego stało się przekształcenie palenia shishy w domowy rytuał i powód do spotkania się w kręgu najbliższych.

Dzięki prężnemu rozwojowi obecnie istnieje znacznie więcej możliwości przygotowania satysfakcjonującej sesji z shishą w domu oraz kontroli nad procesem palenia. Rynek obfituje w setki producentów, każdy z których może pochwalić się nowoczesnym designem i pełną funkcjonalnością. Shishe w naszej ofercie zaspokoją potrzeby nawet szczególnie wymagających koneserów kultury palenia. Z kolei bardziej podstawowe modele w przystępnych cenach pomogą początkującym palaczom w rozpoczęciu przygody w świecie fajek wodnych.

Szukaj
Close this search box.