Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sklep

Kategorie

Filtruj wg

Sortuj

Cena

Dostępność

Wyświetlanie 1–16 z 219 wyników

E-papierosy jednorazowe są nowoczesnym rozwiązaniem dla osób, które cenią czas i wygodę. W odróżnieniu od innych urządzeń zostały stworzone w taki sposób, aby od razu były gotowe do użycia. Jednorazowy e-papieros nie wymaga uzupełnienia liquidu, doładowania i czyszczenia, a po wykorzystaniu wystarczy go zutylizować.

Kolejnym atutem w porównaniu do tradycyjnych produktów jest intuicyjność e-papierosa. Wystarczy jedno zaciągnięcie, aby uruchomić urządzenie bez żadnych przycisków i przełączników. Wyłączenie jest również automatyczne, kiedy przestaniesz go używać.

Nowoczesny i ergonomiczny design e-papierosów sprawia, że zawsze możesz mieć go przy sobie. Rozmiar jest podobny do tradycyjnego papierosa, więc bezproblemowo zmieści się w torebce czy kieszeni.

E-papierosy Aroma King i Elfbar są wyposażone w pojemny akumulator, który wystarczy na 600-700 zaciągnięć. Odpowiada to 70 zwykłym papierosom. W znacznie niższej cenie jedno elektryczne urządzenie zastępuje 3,5 paczki papierosów.

Marki elektrycznych papierosów jednorazowych Aroma King i Elfbar zapracowali na czołową pozycję na polskim i europejskich rynkach dzięki najwyższej jakości wykonania, zaawansowanej technologii i bogatej ofercie smaków. Producenci wyeliminowali ryzyko przegrzania się e-papierosa oraz używania urządzenia z nieodpowiednią ilością liquidu. W naszym sklepie znajdziecie kilkadziesiąt naturalnych, intensywnych aromatów jednorazowych e-papierosów bez nieprzyjemnego zapachu i smaku tytoniu.

Szukaj
Close this search box.

Produkty z kategorii e-papierosy i tytoń są do zakupu tylko stacjonarnie.

W przypadku klientów biznesowych zakup online jest możliwy po założeniu konta firmowego – LINK.

Postawa prawna:

“Zgodnie z Art. 7f. zabrania się sprzedaży na odległość:
1) wyrobów tytoniowych
2) papierosów elektronicznych osobom prywatnym.”