Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Sklep

Kategorie

Sortuj

Cena

Dostępność

Odkąd shisha zyskała na popularności, zaczęły się pojawiać rozmaite akcesoria do zwiększenia komfortu palenia oraz ułatwienia procesu przygotowania i pielęgnacji fajki wodnej. Za ich pomocą można osiągnąć w domu jakość palenia, porównywalną do sesji w wysokiej klasy shisha barach.

Wśród mnóstwa dostępnych na rynku akcesoriów do shishy można wyodrębnić kilka kategorii. Pierwsza z nich to przyrządy, które wspomagają w przygotowaniu sesji zgodnie ze sztuką i poprawiają komfort użytkowania. Do nich możemy zaliczyć szczypce do przekładania węgli, nakładki HMD (urządzenia do kontrolowania temperatury) albo profesjonalną folię aluminiową, deski, pokery i widelce do nabijania cybucha, ustniki personalne oraz wiele innych.

Kolejnym ważnym etapem użytkowania shishy jest pielęgnacja. Skuteczne czyszczenie gwarantują wyciory do dzbana i korpusu, szczoteczki do cybuchów, specjalne środki chemiczne do mycia fajki wodnej.

Jeżeli chcemy zmienić wygląd shishy lub zwiększyć jej walory estetyczne, z pomocą przychodzą barwniki do wody, podkładki pod fajkę wodną oraz podświetlenie. Pomogą one urozmaicić codzienne palenie i przyjemnie zaskoczyć znajomych podczas kolejnego spotkania przy shishy.

Jako ostatnią kategorię akcesoriów do shishy można wyróżnić części zamienne. Są wśród nich uszczelki, dyfuzory, węże, kulki zaworkowe, ustniki. Niezbędne są w przypadku zgubienia lub zużycia któregoś z elementów.

Przyjrzyjcie się bliżej naszej ofercie, a przekonacie się, jak różnorodny jest wybór akcesoriów do fajki wodnej, a każdy z nich sprawia, że ​​palenie jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Szukaj
Close this search box.