Sklep

Kategorie

Filtruj wg

Sortuj

Cena

Dostępność

Odkąd shisha zyskała na popularności, zaczęły się pojawiać rozmaite akcesoria do zwiększenia komfortu palenia oraz ułatwienia procesu przygotowania i pielęgnacji fajki wodnej. Za ich pomocą można osiągnąć w domu jakość palenia, porównywalną do sesji w wysokiej klasy shisha barach.

Wśród mnóstwa dostępnych na rynku akcesoriów do shishy można wyodrębnić kilka kategorii. Pierwsza z nich to przyrządy, które wspomagają w przygotowaniu sesji zgodnie ze sztuką i poprawiają komfort użytkowania. Do nich możemy zaliczyć szczypce do przekładania węgli, nakładki HMD (urządzenia do kontrolowania temperatury) albo profesjonalną folię aluminiową, deski, pokery i widelce do nabijania cybucha, ustniki personalne oraz wiele innych.

Kolejnym ważnym etapem użytkowania shishy jest pielęgnacja. Skuteczne czyszczenie gwarantują wyciory do dzbana i korpusu, szczoteczki do cybuchów, specjalne środki chemiczne do mycia fajki wodnej.

Jeżeli chcemy zmienić wygląd shishy lub zwiększyć jej walory estetyczne, z pomocą przychodzą barwniki do wody, podkładki pod fajkę wodną oraz podświetlenie. Pomogą one urozmaicić codzienne palenie i przyjemnie zaskoczyć znajomych podczas kolejnego spotkania przy shishy.

Jako ostatnią kategorię akcesoriów do shishy można wyróżnić części zamienne. Są wśród nich uszczelki, dyfuzory, węże, kulki zaworkowe, ustniki. Niezbędne są w przypadku zgubienia lub zużycia któregoś z elementów.

Przyjrzyjcie się bliżej naszej ofercie, a przekonacie się, jak różnorodny jest wybór akcesoriów do fajki wodnej, a każdy z nich sprawia, że ​​palenie jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.